همیشه با تخفیف

شماره تماس  09022241104


  

دسته‌های محصولات

محصول رنگ

محصول نوع شیرآلات

 فروشگاه اینترنی کاشی و سرامیک مرداس

 

مرداس یک فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک اصفهان است که خدمات خود را همواره بیش از پیش گسترش داده است. خدمت رسانی از طریق اینترنت و خرید کاشی و سرامیک بصورت آنلاین یکی از شیوه های جدیدی است که ارزش امتحان آن را دارد. در این روش شما با کمترین هزینه امکان مقایسه کالا ها را خواهید داشت و نیاز نیست از فروشگاهی به فروشگاهی دیگر در رفت و آمد باشید.

 

فروش عمده کاشی و سرامیک و شیرآلات

اگر انبوه ساز هستید و برای پروژه خود کاشی و سرامیک مصرف میکنید. مرداس سرام بعنوان یک عمده فروش کاشی و سرامیک در اصفهان و فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک آماده خدمت رسانی است. توجه دارید که قیمت فروش عمده کاشی و سرامیک کاملا متفاوت است. باید برای اطلاع از قیمت و تحویل بار در اصفهان با مرداس تماس بگیرید. تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما رائه شود.

قیمت کاشی و سرامیک پرسلان در اصفهان

مرداس همواره سعی دارد منصفانه ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد. در فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک مرداس اصفهان، قیمت سرامیک پرسلانی در سایز 80*80 ، یک در یک ، 60*120 که از پر کاربرد ترین متریال و مصالح ساختمانی هستند کاملا به روز بوده و تمامی کالا ها بصورت اینترنتی قابل خرید هستند. در مرداس قیمت سرامیک پرسلان در برخی کالا ها با تغییرات درجه کالا متغییر میشوند. برای مثال یک سرامیک 80*80 از قیمت 165 هزار تومان تا 215 هزارتومان قابل خرید است.

مرکز فروش کاشی در اصفهان

دیگر نیاز نیست به دنبال مرکز فروش کاشی و سرامیک در اصفهان باشید. مرداس خود یک مرکز برای تامین کالا و مصالح ساختمانی است. مرداس بغیر از کاشی و سرامیک ، سنگ ساختمانی را از کارخانه جات تولیدی سنگ محمود آباد اصفهان با کمترین قیمت را ارائه میدهد.

preloader