هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سیاست مرجوعی و عودت

قبل از خرید از سایت خرید اینترنتی کاشی و سرامیک مرداس سرام خواهشمند است به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید.

1- چنانچه مرداس سرام بخاطر نوسانات قیمت ها اطلاعیه در این خصوص را برای تمامی کاربران در قسمت بالایی سایت منتشر کرد. مشتریان محترمی که قصد خرید از مرداس را دارند بایستی به نکات مندرج در اطلاعیه کاملا توجه و عمل نمایند.

2- تمامی محصولات منتشر شده توسط مرداس سرام از کارخانجات تولیدی کاشی و سرامیک، دارای کارتن بوده مگر در صفحه توضیحات محصول به عدم وجود کارتن اشاره شده باشد.

3- ممکن است بخاطر تعدد محصول و طرح و حتی درجه بندی محصولات، اشتباهاتی در خصوص درج قیمت ها رخ بدهد. به همین منظور لازم است قبل از خرید از مرداس مشاوره دریافت نمایید.

وظیفه مرداس سرام بعنوان تامین کننده

مرداس سرام بعنوان تامین کننده کالای ساختمانی، موظف است تمامی تلاش و همت خود در خصوص تحویل کالای سالم مطابق با مصادیق و احکام کسب و کار اسلامی، بکار ببندد. همچنین مرداس سرام موظف است به قیمت های درج شده در وبسایت

سیاست مرجوعی و عودت کالادر مرداس سرام

قبل از هرگونه خرید و یا واریز وجه بایستی به استحضار برسانیم. چنانچه مشتری گرامی بعد از تکمیل واریز وجه اقدام به کنسل نمودن آن، نماید چنانچه مرداس سفارش مشتری را از کارخانه تولیدی محصولات تاییده نگرفته باشد، امکان استرداد وجه در اسرع وقت میسر خواهد بود.

درخصوص کالاهایی که در انبار مرداس سرام وجود دارند. قبل از بارگیری امکان استرداد وجه میسر خواهد بود و در صورت بارگیری کلیه مسئولیت های استرداد وجه و هرگونه درخواستی مبنی بر کنسل کردن سفارش مورد پذیرش مرداس نخواهد بود.

کالای معیوب

مرداس سرام در زمان بارگیری کالاهای معیوب را به هیچ وجه برای شما ارسال نخواهد کرد.

در زمان بارگیری مشتری و یا سفارش دهنده محصول موظف به حضور در زمان بارگیری خواهند بود. چنانچه مشتری و یا سفارش دهنده محصول قادر به حضور در زمان بارگیری نباشند. بایستی وکیل و یا نماینده خود را بهمراه فاکتور صادر شده از سمت مرداس را به مجموعه معرفی نمایند. عدم حضور مشتری و یا نماینده ایشان به منزله سالم تحویل گرفتن کالا بوده و مرداس هیچ گونه عیبی را نخواهد پذیرفت.

چنانچه کالایی دارای ضمانت رسمی مرداس سرام باشد و به صراحت در توضیحات محصول کلمه و عنوان دارای ضمانت قید شده باشد. هرگونه شکایت قبل از نصب محصول قابل پیگری است. در صورت نصب هیچگونه مسئولیتی متوجه مرداس سرام نخواهد بود.

زمان استرداد وجه و کنسل کردن سفارشات

زمان استرداد وجه در طی 1 روز کاری تا 15 روز کاری مطابق با سیستم و سیاست مالی شرکت های تولیدی امکان پذیر خواهد.مرداس سرام بعنوان دریافت کننده مبلغ ریالی محصولات، در زمان استرداد وجه صرفا به همان حسابی که در زمان خرید از سمت مشتری معرفی  و خرید انجام شده است واریزی  و عملیات استرداد وجه انجام خواهد داد.

کسورات مالی بعد از کنسل کردن سفارشات

بعد از فرآیند کنسلی توسط مشتری، هزینه های جانبی آن بسته به مرحله ایی که مشتری اقدام به کنسل کردن کرده است.

1- چنانچه بارگیری محصولات توسط مرداس سرام انجام شده بود هزینه بارگیری از پرداختی کسر خواهد شد.

2- چنانچه سفارشات مشتری در پروسه ثبت سفارش باشد. هزینه انصراف از خرید صرفا به مبلغ 200 هزار تومان خواهد بود.

سخن آخر :

مرداس سرام برای نام و آوازه خود تلاش بسیاری نموده است. تلاش مرداس سرام صرفا فروش کالا نیست و مشتریان عزیزی که به مرداس سرام اعتماد کرده اند برای ما حکم طلا را خواهند داشت. به همین منظور تمامی حقوق مشتریان در نظر گرفته شده است.

preloader